Мечът на Истината RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мечът на Истината RP

Впуснете се в приключение в света на Мечът на Истината
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Варан или Драконът на възмездието

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
DARTHVERENI
Драконът на възмездието
DARTHVERENI


Брой мнения : 82
Join date : 01.02.2010

Варан или Драконът на възмездието Empty
ПисанеЗаглавие: Варан или Драконът на възмездието   Варан или Драконът на възмездието Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 7:48 pm

1: Име: Варан Ситалкар /прякор: Драконът на възмездието
2: Години: 26
3: Външност: Лешниково кафеви очи и къса черна коса. Хармонично и добре оформено тяло. 186см. 80кг.
4: Клас: Боец
5:От къде е: (Средната земя, Западната земя, Стария свят, Д' Хара)
той е от Средната земя. По-точно от планините Ранг'шада
6:История: Син на обикновен мъж, бивш д харански войник пенсиониран поради окуцяване (не без крак или подобно просто куц)
и изповедничка. Тъй като мъже изповедници не могат да живеят майка му, почити веднага след раждането опитва да го убие без въобще да се интересува дали наистина е наследил дарбата . Но точно преди да нанесе смъртоносния удар внезапно се разразява буря и още първата или втората мълния я поразява. Баща му ги намира час и половина - два по-късно, в самия край на бурята. Точно тогава, не повече от минута преди това изповедничката умира от раните си, причинени от мълнията. Войникът, който вече е свободен взима бебето и го отглежда заедно с другия си син. Неговото име е Аликар и е с 5 г. по-голям. Двете момчета растат и се учат на бойни умения, промъкване, разчитане на следи, история, математика...Аликар и Варан губят баща си, заради злополука, когато са съответно на 17 и 12, а след още седем години Аликар помагайки на друга изповедничка (той също е изповядан) загива в схватка с бандити. Трябва да се отбележи, че тя наистина го е обичала и под влияние на страстта са стигнали до интимност. Варан, който въобще няма добро мнение за изповедничките и знае за раждането си и че синовете им биват екзекутирвани след раждането се вбесява и я убива. А няколко месеца по - късно под прозвището Драконът на възмездието поема на "личен" "кръстоносен поход", решен да направя всичко възможно, за да избавя света от върховното зло - изповядването и изповедничките (думите са негови).
7: Характер: Варан е учитив и спокоен и обича да се шегува, но ядоса ли се е за предпочитане да не си наблизо. Злопаметен. Трудно се сближава, но ако държи на някого ще стори почити всичко за него/нея. Пълен въздържател що се отнася до алкохол, тютюн или дрога, обаче има слабост към хубави жени, особено брюнетки. Импулсивен и бързо взема решения, които обаче са добре претеглени
8:Принадлежност: В книгите (не съм ги чел) и сериала изповедничките са добри (това, че ние, аз и героя не сме съгласни е друг въпрос), тъй че той трябва да се води лош, обаче има свой морален кодекс, което го прави по - скоро неутрален.
9: Картинка:Варан или Драконът на възмездието 10421072108810721085.th, само че гладко избръснат
10: Може да се бие с много оръжия, както и без, но предпочита лък и мечоподобни. Най - често използва 2 нормално големи прави меча. Предпочита по-леки брони, които не ограничават движенията му Изхранва се като грънчар, резбар, акробат, ловец. Също така е майстор на дегизировката. Макар майка му да е била изповедничка той НЕ МОЖЕ да изповядва. И накрая, но не на последно място е напълно неподатлив на магии (не съм сигурен изповядването брои ли се за магия, но в една серия Зед или Калън смомена магията на изповедниците)
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
rivan
Господарят Рал
rivan


Брой мнения : 417
Join date : 20.04.2009

Варан или Драконът на възмездието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варан или Драконът на възмездието   Варан или Драконът на възмездието Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 9:50 pm

На мен лично ми харесва. Аз те одобрявам, но да видим какво ще каже и другия Админ.
(малко инфо от мен за да ти е по-лесно. Изповядването се води магия, няма спор. А относно кръстоносния ти поход Smile ще е труден поради две причини 1 изповедниците могат да изповядат всеки без изключение дори само леко да се допират примерно докосване с пръст. 2 изповедниците рядко ходят сами, често ги придружават магьосници, но аз ти пожелавам късмет само непрекалявай че ще трябва да те гоним за да защитим изповедниците)
ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ.
Върнете се в началото Go down
Рик Рал
Изповедник
Рик Рал


Брой мнения : 410
Join date : 20.04.2009
Age : 28

Варан или Драконът на възмездието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варан или Драконът на възмездието   Варан или Драконът на възмездието Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 11:55 pm

Съгласен съм с Риван, Одобрен си!
Върнете се в началото Go down
https://swordoftruth.catsboard.com
elody

elody


Брой мнения : 21
Join date : 20.12.2009
Местожителство : around

Варан или Драконът на възмездието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варан или Драконът на възмездието   Варан или Драконът на възмездието Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 4:22 am

абе простете че се намесвам, но изповедническата сила се наследяваше винаги нали така о.О или поне така е в книгите.
или поне така аз помня
демек той трябва да си я има
нали така беше
помощ! Suspect
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Варан или Драконът на възмездието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варан или Драконът на възмездието   Варан или Драконът на възмездието Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Варан или Драконът на възмездието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мечът на Истината RP :: Герои :: Създаване на Герои-
Идете на: